• NÁJDITE SPRÁVNE ŠATY PRE VÁS
  Profesionalita, lojalita, skúsenosť
 • ŠATY PRE VÝNIMOČNÝ DEŇ
  Podľa Vašich predstáv a požiadaviek.
 • SVADOBNÉ ŠATY NA MIERU
  Elegancia detailu, pohodlnosť.
 • ŠATY LEN PRE VÁS
  Pre výnimočnú chvíľu.
 • PROFESIONÁLNE VYPRACOVANIE
  Atypický strih.
< >
Svadobné šaty ELA
Cena: 399 Eur
Jemné svadobné šaty s čipkou na korzete a spodnom leme. Svadobné šaty majú prepracované dataily, riasenú tylovú sukňu v páse a viazačku.
Svadobné šaty ELIZA
Cena: 389 Eur
Elegantné svadobné šaty v čipkovanom prevedení s dlhým rukávom a padavou sukňou s rozparkom, šaty pekne tvarujú postavu. Súčasťou je aj ozdobný opasok, a ozdobné gombíky na chrbáte.
Svadobné šaty LEA
Cena: 429 Eur
Jemné svadobné šaty s viacvrstvovou sukňou, atypicky riešený zadný diel dodáva šatám elegantnosť, šaty majú dlhú vlečku ozdobenú kvietkami a je možné ju vypnúť.
SPOLOČENSKÉ ŠATY
ROSÉ
Elegantné spoločenské šaty v bordovom prevedení, šaty majú viazačku, jednoduchá saténová sukňa s trblietavým vrchným dielom vytvára dokonalý outfit na spoločenskú príležitosť. Šaty sú vo veľkosti 40/42 je možné ich ušiť aj v inej farbe, prípadne aj len zapožičať, šaty máme na skúšanie v Košiciach.
SPOLOČENSKÁ SUKŇA
GREEN
Elegantná sukňa s jemným vzorom, sukňa je skladaná a je zavinovacia, sunu prispôsobíme na Váš požadovaný obvod pásu, veľkosť od 36 - 42, možnosť vyskúšať v KE.

Správne a presné meranie je základom toho, aby vám šaty od nás padli ako uliate. Samozrejme sú prípady kedy nám stačí aj orientačná veľkosť, ak sú šaty napríklad stiahnuté v páse gumičkou, prípadne majú viazačku, v každom prípade po odoslaní objednávky vás budeme kontaktovať ohľadom upresnenia mier.

Je výhodou ak Vás má kto odmerať, ak ale nikto nie je po ruke, určite to spolu zvládneme aj pomocou zrkadla (len pre kontrolu, či máte krajčírsky meter vodorovne). Je na individuálnej dohode, či chcete do šiat zašiť podprsenku alebo práve naopak chcete zmenšiť svoj objem.


Prosím vezmite si krajčírsky meter a ideme na to ....

Obvod pŕs

Pri meraní obvodu pŕs si dajte pozor na to aby ste boli v najširšom mieste, je dôležité aby ste mali meter vodorovne, čiže v rovnakej výške cez prsia aj chrbát. Krajčírsky meter by mal byť tak akurát utiahnutý, nie voľný ani veľmi pevný aby ste v šatách vedeli dýchať ale aby vám nespadli.

Obvod pásu

Pás sa meria v najužšom bode (zväčša je to 2-4 cm nad pupkom), krajčírsky meter utiahneme v rámci pohodlia, nie aby vás veľmi sťahoval, opäť dbáme na to, aby bol krajčírsky meter v rovnakej výške.

Obvod bokov

Boky meriame cez zadok v najširšom mieste, u väčšiny šiat nehrajú boky žiadnu rolu lebo majú veľké sukne alebo elastický materiál ale v prípade obopnutých šiat by ste si mali dať pozor a zmerať to, čo najpresnejšie.

 

Dĺžka od podpazušia po zem aj s topánkami


Túto mieru potrebujeme aby Vám boli šaty akurát, je potrebné sa zmerať od podpazušia až na zem aj s topánkami, v tomto prípade je ideálne ak Vám má kto pomôcť, v prípade ak topánky ešte nemáte prosím odmerajte sa bez topánok a pripočítajte výšku opätku akú by ste chceli zvoliť k šatám.

Dĺžka od pása po zem aj s topánkami

Ide o dĺžku z bodu v ktorom ste si merali as až po zem aj s topánkami.

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte veľmi radi Vám poradíme 0907 464 586, ide predsa o to aby šaty sadli ako uliate.

 

Kontakt:

Letná 40
040 01 Košice

ZAVOLAJ a OBJEDNAJ SA

Kde nás nájdete

Letná 1158/40, Košice
google maps module for joomla 3

Sme tu pre Vás