• NÁJDITE SPRÁVNE ŠATY PRE VÁS
  Profesionalita, lojalita, skúsenosť
 • ŠATY PRE VÝNIMOČNÝ DEŇ
  Podľa Vašich predstáv a požiadaviek.
 • SVADOBNÉ ŠATY NA MIERU
  Elegancia detailu, pohodlnosť.
 • ŠATY LEN PRE VÁS
  Pre výnimočnú chvíľu.
 • PROFESIONÁLNE VYPRACOVANIE
  Atypický strih.
< >
Svadobné šaty ELA
Cena: 399 Eur
Jemné svadobné šaty s čipkou na korzete a spodnom leme. Svadobné šaty majú prepracované dataily, riasenú tylovú sukňu v páse a viazačku.
Svadobné šaty ELIZA
Cena: 389 Eur
Elegantné svadobné šaty v čipkovanom prevedení s dlhým rukávom a padavou sukňou s rozparkom, šaty pekne tvarujú postavu. Súčasťou je aj ozdobný opasok, a ozdobné gombíky na chrbáte.
Svadobné šaty LEA
Cena: 429 Eur
Jemné svadobné šaty s viacvrstvovou sukňou, atypicky riešený zadný diel dodáva šatám elegantnosť, šaty majú dlhú vlečku ozdobenú kvietkami a je možné ju vypnúť.
SPOLOČENSKÉ ŠATY
ROSÉ
Elegantné spoločenské šaty v bordovom prevedení, šaty majú viazačku, jednoduchá saténová sukňa s trblietavým vrchným dielom vytvára dokonalý outfit na spoločenskú príležitosť. Šaty sú vo veľkosti 40/42 je možné ich ušiť aj v inej farbe, prípadne aj len zapožičať, šaty máme na skúšanie v Košiciach.
SPOLOČENSKÁ SUKŇA
GREEN
Elegantná sukňa s jemným vzorom, sukňa je skladaná a je zavinovacia, sunu prispôsobíme na Váš požadovaný obvod pásu, veľkosť od 36 - 42, možnosť vyskúšať v KE.

Šaty vhodné pre družičky alebo pre svedkyňu, tieto šaty sa dajú nosiť na viac spôsobov, môžu mať rozparok, v prípade záujmu si ich môžete vyskúšať u nás. Farebné kombinácie: červená, ružová, fialova, modrá, sivá. 

Kontakt:

Letná 40
040 01 Košice

ZAVOLAJ a OBJEDNAJ SA

Kde nás nájdete

Letná 1158/40, Košice
google maps module for joomla 3

Sme tu pre Vás